Матрац на ліжко: правила вибору комфортного спального місця

Вибір матраца — надважливий крок до створення дійсно зручного спального місця, оскільки якість та ефективність сну безпосередньо залежать від цього аксесуару. Якщо ви відчуваєте втому, біль у спині та шиї, а кожен ранок прокидаєтесь з поганим настроєм та відсутністю енергії, то можливо причина саме в незручному спальному місці. І варто розглянути варіанти заміни матрацу на новий. На сучасному ринку постільних елементів представлений величезний вибір різних моделей. Вони відрізняються за розмірами, наповненням, жорсткістю та іншими характеристиками. У цій статті ми поговоримо детальніше про сучасні моделі матраців.


Чому якісні матраци так важливі

Якість відпочинку має великий вплив на наше емоційне становище, ефективність та самопочуття впродовж дня. Незручний сон на м'якому матраці може призвести до поганого настрою і низької мотивації йти на роботу або насолоджуватися життям загалом. 

 

Купити матрац на ліжко — необхідне рішення для забезпечення дійсно комфортного спального місця, він має безліч переваг:

  1. Добре впливає здоров'я спини, полегшує біль у суглобах.
  2. Забезпечує комфорт рухів та підлаштовується під анатомію тіла.
  3. Підтримує правильне положення спини уві сні.

Матрац на ліжко

Хороший відновлювальний сон — запорука гарного настрою, бадьорості та радості протягом дня.


Особливості сучасних матраців

Ортопедичні спальні основи створені спеціально для створення максимального комфорту та здорового відпочинку. 

Зазвичай вони багатошарові та мають такі характеристики:

  1. Пружинний або безпружинний блок.
  2. З натуральних або синтетичних матеріалів.
  3. Гіпоалергенні.
  4. З чохлом або без нього.

 

Все це було розроблено за спеціальною технологією, яка дозволяє підтримувати спину у фізіологічно правильному положенні, зменшує напругу в м'язах спини і добре впливає на кровообіг.


Як вибрати матрац

Аби підібрати найкращу модель, яка забезпечить максимальний комфорт і зручність, варто звернути увагу на такі параметри:

  1. Ступінь жорсткості.
  2. Матеріал наповнювача.
  3. Якість виготовлення.

Матрац на ліжко

Спершу розгляньмо два основних типи матраців, які представлені на ринку: пружинні та безпружинні. Обидва види матраців мають свої переваги. Матраци з пружинами можуть мати два основних типи блоків: залежні і незалежні. Незалежні — це пружини, які огорнуті в спеціальний нетканий матеріал. Кожен елемент виготовлений з міцного скрученого дроту і упакований в індивідуальний мішечок. Такий матрац дуже зручний для сну, і він абсолютно не скрипить, коли ви перевертаєтеся. 

Безпружинні моделі теж абсолютно безшумні. У них відсутня амортизація як така, вони рівномірно розподіляють вагу людини, що лежить по всій поверхні. А також вироби добре вентилюються.